Kompetencje

Filmowa sztuka reklamy

Szacuje się, że reklama w telewizji dociera do 98% ludzi w Polsce i jest uważana za najskuteczniejszą formę docierania do masowego odbiorcy. Wiarygodność, prestiż, koszt dotarcia do jednego konsumenta czy szeroki zasięg nie wystarczą aby odnieść sukces. Potrzebny jest jeszcze wyjątkowy pomysł.

Nie robić sztuki dla sztuki...

Reklama prasowa powinna najpierw zwrócić na siebie uwagę, następnie zainteresować potencjalnego adresata, wywołać chęć posiadania produktu i wreszcie doprowadzić do jego zakupu. Wiemy o tym, że reklama, również ta prasowa, ma do spełnienia trzy najważniejsze cele: po pierwsze sprzedawać, po drugie sprzedawać i po trzecie sprzedawać. I wiemy też, że nie tylko składniki są ważne, ale i ich kompozycja.

Gdy potrzebujesz zostawić trwały ślad…

Broszury, POS, POP, ulotki, katalogi i wiele więcej. Potrzebne, jeśli myślisz o wsparciu kampanii ATL. Wskazane, jeśli zależy Ci na fizycznym dotarciu z komunikatem do swoich Klientów. Konieczne, jeśli myślisz o szeroko pojętej promocji. Pożądane, jeśli istotą jest skuteczna komunikacja.

Wyższa forma komunikacji

Scenariusz jak do filmu. Najnowsze formy wyrazu i techniki audiowizualne. Wszystko to aby przekazać wartości marki, unikalne cechy produktu czy zbudować relacje z uczestnikami. Eventy promocyjne, gale, konferencje, jubileusze, finały konkursów, podsumowania wyników, uroczyste otwarcia, integracje i tak można by wymieniać w nieskończoność. Od pomysłu do kompleksowej realizacji.

Wyróżnij się. Zaznacz swoją tożsamość

Spójny i estetyczny system identyfikacji wizualnej pozwala na kształtowanie pozytywnej tożsamości przedsiębiorstwa/marki. Konsekwentne, wyraziste CI wpływa na poprawę sposobu postrzegania przez otoczenie. Tworząc CI, priorytetem dla nas jest wykreowanie konsekwentnego, ujednoliconego wizerunku, który znacząco wesprze budowę prestiżowej, wyróżniającej się na tle konkurencji oraz godnej zaufania organizacji/marki.

Jak Cię widzą tak Cię piszą...

Mocny, rozpoznawalny brand pozwala zdobyć zaufanie Konsumentów i zwiększa konkurencyjność produktu. Obserwacja najnowszych trendów rynkowych umożliwia nam tworzenie nowoczesnych nazw, znaków graficznych i opakowań. Wykorzystując wszelkie dostępne materiały i technologie produkcyjne, sprawiamy, że produkt naszego Klienta zostaje zauważony.

Świat wirtualny staje się realny

Sklepy, wystawy, oglądanie filmów. Kiedyś to wszystko wymagało wyjścia z domu. Dziś odbywa się w sieci. Naszym Klientom zapewniamy szeroki wachlarz rozwiązań służących atrakcyjnemu i skutecznemu zaprezentowaniu firm i marek w Internecie. Tworzymy strony i serwisy internetowe, prezentacje multimedialne, kampanie banerowe czy gry interaktywne.

Rewolucja mediów stała się faktem

Do niedawna głównymi kanałami komunikacji z Klientem były: telewizja, radio czy prasa. Teraz na stałe w tej grupie pojawił się Facebook, Twitter oraz wiele innych narzedzi komunikacji składających się na kanał Social Mediów. Dla naszych Klientów tworzymy i obsługujemy FanPage oraz prowadzimy kampanie produktowe i wizerunkowe. Za pomocą Social Mediów budujemy relacje z markami. Dziś obecność w Social Mediach to nie możliwość dla marek, a konieczność.